Nadchodzące wydarzenia:
Facebook
Strona główna      
slide
Turniej Piłkarski Ponad Podziałami
Dla dzieci z roczników 2005 i młodsi
Prev
Next
mammografia BEZPŁATNA MAMMOGRAFIA
Ly9pbWFnZXMvc3Rvcmllcy9mZXJpZS9yYWsuanBn Kabaret Rak w Wojkowicach – MOK zaprasza

Na niezwykle żywiołowe i energetyczne widowisko Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zaprasza w sobotni wieczór, 25 października. O dobrą zabawę zgromadzonej publiczności zadbają Grzegorz Poloczek, Krzysztof Hanke oraz Krzysztof Respondek – wyjątkowi artyści z Rudy Śląskiej!

75 rocznica wybuchu II wojny światowej

Przypominamy, że tego roku mija 75 rocznica wybuchu II wojny światowej. Rozpoczęła się ona od napaści III Rzeszy na Rzeczpospolitą. Za datę wybuchu II wojny światowej najczęściej przyjmuje się 1 września 1939 godzinę 4:45, kiedy to bez wypowiedzenia wojny niemiecki pancernik Schleswig-Holstein zaczął ostrzeliwać Westerplatte.

źródło: mokwojkowice.pl

Karta Seniora

Wydział Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Będzinie informuje, że w miesiącu maju został wprowadzony w życie „Program AS – Aktywny Senior Powiatowy Program dla Seniorów na lata 2014-2018”. Program ma na celu poprawę sytuacji osób starszych, tj. wspieranie i zapewnienie możliwości aktywnego starzenia się w zdrowiu oraz możliwość prowadzenia samodzielnego, niezależnego życia.

Roboty budowlane na osiedlu Plaka

 

Rozpoczęły się roboty budowlane, polegające na remoncie i przebudowie po trasie sieci wodociągowej na osiedlu Plaka.

Technologia zakłada wykonanie sieci głównej wodociągu z rur PE o średnicy 160 mm metodą rozkopu. Odcinki poprzeczne, przechodzące pod drogami wykonane zostaną metodą przewiertu.

W wyniku realizacji inwestycji odremontowane zostanie około 1.112 mb wodociągu, a uszkodzony podczas robót pas drogowy zostanie odtworzony. Zakończenie robót nastąpić powinno do 30 września br.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności, związane z prowadzonymi pracami.

Kompleks boisk przy Gimnazjum

Dyrektor Gimnazjum w Wojkowicach informuje, że w dniach 30 i 31 sierpnia 2014r (sobota, niedziela), kompleks boisk będzie nieczynny z powodu choroby osoby dozorującej.

 

źródło: wojkowice.pl

Roboty drogowe

W związku z prowadzonymi robotami drogowymi w obszarze Urzędu Miasta Wojkowice, prosimy o parkowanie samochodów w rejonie budynku przy ul. Jana III Sobieskiego 296 (miejsce byłego parkingu). Za utrudnienia – PRZEPRASZAMY.

WGKiM

źródło: wojkowice.pl

Przerwa w dostawie wody

Wydział Wodociągowo-Kanalizacyjny Urzędu Miasta Wojkowice informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w dniu 20.08.2014 r. wystąpi przerwa w dostawie wody do budynków przy ul. Długosza, Brzeziny, Harcerska i Piaski.

Za niedogodności powstałe z tego powodu przepraszamy.

źródło: wojkowice.pl

rodzina Karta dużej rodziny

Informujemy, że w związku z ukazaniem się Rozporządzenia w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu dla rodzin wielodzietnych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wojkowicach, ul. Jana III Sobieskiego 125 ( I p. pokój nr 1) przyjmowane będą wnioski w sprawie przyznania Karty Dużej Rodziny.

dozynki_gminne Dożynki 2014

Tegoroczne uroczystości dożynkowe odbędą się 15 sierpnia. Program, na który złoży się msza święta oraz tradycyjny obrzęd przekazania i dzielenia chleba zakończy wspólna zabawa taneczna.
Dożynki rozpocznie uroczysta Msza Święta w kościele p. w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wojkowicach, podczas której poświęcony zostanie wieniec dożynkowy. Msza rozpocznie się o godz. 12.00.