Nadchodzące wydarzenia:
Facebook
Strona główna      
slide
Test Slider
Testowy opis
Prev
Next
18 LIPCA WCHODZI W ŻYCIE NOWA USTAWA O ZBIÓRKACH PUBLICZNYCH

Nowa ustawa została opracowana przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji wspólnie z organizacjami pozarządowymi. Zwiększa dostępność informacji o zbiórkach dla wszystkich obywateli, o tym, kto i na jakie cele zbiera środki. Wprowadza też elektroniczną, sprawną formę zgłaszania zbiórek.

Prace remontowe w placówkach oświatowych w okresie wakacyjnym

W naszych placówkach oświatowych tradycyjnie w wakacje prowadzone są prace remontowe. Dzięki zrealizowanym inwestycjom w latach poprzednich, stan budynków jest bardzo dobry. Dlatego w chwili obecnej prowadzone są przeważnie prace polegające na odnawianiu pomieszczeń.

kaplica “Kaplica” na cmentarzu komunalnym w Wojkowicach – budżetowe smaczki cz. 1

Drodzy Państwo,

w ostatnim czasie pojawiło się wiele spraw, zresztą natury budżetowej, które wymagają skomentowania, dlatego też w najbliższym czasie w ramach – budżetowych smaczków – przedstawię Wam i opiszę m.in. moje wnioski do budżetu Miasta Wojkowice na rok 2014 r.

W pierwszej kolejności na wokandę trafi “Kaplica” znajdująca się na Cmentarzu Komunalnym w Wojkowicach, która po prostu licuje z powagą tego miejsca.

woda Przerwa w dostawie wody

Wydział Wodociągowo-Kanalizacyjny Urzędu Miasta Wojkowice informuje, że w związku z planowanymi robotami na sieci wodociągowej w dniu 14 lipca 2014 r. w godzinach 8ºº- 14ºº  WYSTĄPI PRZERWA w dostawie wody do budynków przy:

ul. Fitelberga, Karłowicza.